http://www.officialchiefslockerroom.com معرفی کامل دوره تافل در شهرک غرب – ‎آموزشگاه تخصصی زبان ايده ال معرفی کامل دوره تافل در شهرک غرب – ‎آموزشگاه تخصصی زبان ايده ال

معرفی کامل دوره تافل در شهرک غرب

دوره تافل در شهرک غرب

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، حتما تصمیم به دریافت مدرک تافل برای ادامه تحصیل در خارج از کشور، یافتن کار مناسب در خارج از کشور یا مهاجرت هستید و یا حداقل برای ارتقای شغلی و تحصیلی خود در داخل کشور تلاش می کنید. در این مقاله به معرفی کامل دوره تافل در شهرک غرب می پردازیم و درباره مزایای دریافت این مدرک از طریق آموزشگاه تخصصی زبان ایده آل در شهرک غرب صحبت می کنیم.

میانگین زمان مطالعه: 3 دقیقه

معرفی آزمون و دوره تافل در شهرک غرب

آزمون تافل یا TOEFL iBT® توانایی شما در استفاده و درک زبان انگلیسی در سطح دانشگاه را اندازه گیری می کند و همچنین ارزیابی می کند که چگونه مهارت های خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن را برای انجام کارهای دانشگاهی خود در هم تلفیق کنید.

دوره تافل در شهرک غرب

چرا آزمون تافل یا TOEFL ؟

در مقایسه با سایر تست های زبان انگلیسی ، آزمون TOEFL مزایای بسیاری دارد که به شما کمک می کند تا از سایر متقاضیان متمایز شوید. همچنین دوره های زیادی در تهران همچون دوره تافل در شهرک غرب برای آمادگی آزمون وجود دارد.

بیشتر مورد علاقه دانشجویان و دانشگاه های برتر دنیا است

بیشتر افراد برای اپلای در دانشگاه های ایالات متحده آمریکا، کانادا، آلمان و فرانسه در آزمون تافل شرکت می کنند.

با دوره تافل در شهرک غرب ، رویاها به حقیقت می پیوندد

بیش از 90٪ از کسانی که مدرک تافل را دریافت کرده اند؛ در دانشگاه های گزینه اول و دوم انتخابی خود پذیرفته شده اند.

آزمون تافل منطبق بر شرایط تحصیلی است

فقط آزمون تافل دقیقا شما را برای شرایط علمی دانشگاهی یک دانشگاه آماده می کند. سوالات آزمون مهارت های خواندن ، گوش دادن ، صحبت کردن و نوشتن را دقیقاً مانند یک کلاس درسی دانشگاهی ترکیب می کند.

دوره تافل در شهرک غرب

100٪ نمره منصفانه و بی طرفانه

هیچ مرکز تست TOEFL ناعادلانه وجود ندارد، زیرا هیچ گونه نظر انسانی در قضاوت آزمون دهنده اعمال نمی شود. تست ها فقط از طریق یک شبکه امتیاز دهی متمرکز به ثمر می رسند. در بخش Speaking و Writing از چندین رده بندی انسانی که هویت آزمایش کنندگان را نمی دانند، به همراه نمره گذاری هوش مصنوعی استفاده می کند. این مانع تعصبی است که می تواند در سایر تست هایی که از مصاحبه رو در رو با یک مجرد استفاده می کنند رخ دهد.

آزمون TOEFL مناسب چه کسانی است؟

بیش از 35 میلیون نفر از سراسر جهان برای نشان دادن مهارت زبان انگلیسی از آزمون TOEFL استفاده کرده اند. میانگین سطح مهارت انگلیسی بین سطح متوسط و پیشرفته متغیر است.

  • دانش آموزانی که قصد تحصیل در یک موسسه آموزش عالی را دارند
  • پذیرش و یادگیری برنامه یادگیری زبان انگلیسی
  • کاندیداهای بورسیه و گواهینامه
  • زبان آموزان زبان انگلیسی که می خواهند پیشرفت خود را پیگیری کنند
  • دانشجویان و کارگرانی که متقاضی ویزا هستند

چه کسانی نمرات آزمون تافل را می پذیرند؟

نمرات تافل توسط بیش از 11000 دانشگاه و موسسات دیگر در سراسر جهان، از جمله دانشگاه های استرالیا، کانادا، نیوزیلند، ایالات متحده و در سراسر اروپا و آسیا پذیرفته می شود. این آزمون زبان انگلیسی است که بیشتر توسط دانشگاه های ایالات متحده، فرانسه و آلمان و برنامه های تحصیلات تکمیلی در کانادا ترجیح داده می شود.

کجا و چه زمانی می توانم آزمون TOEFL را بگیرم؟

آزمون تافل بیش از 50 تاریخ آزمون در سال در مراکز مجاز آزمایشی در سراسر جهان دارد. می توانید آزمایش را هر چند بار که می خواهید مجدداً پس بگیرید، اما نمی توانید بیش از یک بار در یک دوره 3 روزه انجام دهید. اگر قبلاً قرار ملاقات آزمون دارید ، نمی توانید برای تاریخ آزمون دیگری که ظرف 3 روز از قرار ملاقات فعلی شما باشد ثبت نام کنید.

دوره تافل در شهرک غرب

هزینه شرکت در آزمون تافل چقدر است؟

هزینه ثبت نام هر زمان ثبت نام در تاریخ آزمون انجام می شود. در حال حاضر (اسفند 1398) هزینه آزمون تافل 255 دلار آمریکاست که مطابق سایت سازمان سنجش برابر دو میلیون هفتصد و هشتاد هزار تومان است.

چه منابعی می توانند به من کمک کنند تا برای آزمون TOEFL iBT آماده شوم؟

آموزشگاه تخصصی زبان ایده آل با سابقه ای درخشان در برگزاری دوره تافل در شهرک غرب، با برگزاری کلاس های آمادگی آزمون تافل، توانسته است زبان آموزان بسیاری را برای دوره تافل در شهرک غرب آماده کند.

منبع:

About the TOEFL iBT® Test

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*